• مدیریت 09127039912
  • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

خرید اینترنتی لباس کودک

بهترین راهنمایی برای خرید اینترنتی لباس کودک

اگر در ماه های پایانی بارداری خود به سر می برید , و دیگر بیرون رفتن و ساعت ها گشتن برای خرید برای شما مشکل شده است و یا هنوز چیزهایی مانده تا بخرید و مایحتاج نوزاد خود را تکمیل کنید و هنوز تکلیفتان با خرید اینترنتی لباس کودک دلبندتان معلوم نیست، خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

باید بگوییم که مسافر کوچک شما با خود لباس و مایحتاجش را نیاورده است و شما باید از اولین لحظات ورود او به این دنیا برآوردی از لباس هایش داشته باشید. پوشک کامل اولین چیزی است که نوزاد دلبندتان را باید بپوشاند و پس از آن به ترتیب شورت و رکابی و بعد بلوز و شلوار و سپس کلاه و جوراب تمام آن چیزی است که نوزاد به آن نیاز پیدا می کند و باید در خرید اینترنتی در نظر داشت. فروشگاه لباس کودک در اینترنت کار شما را در این مورد ساده تر کرده است.

نوزاد و لباس هایش

باید بدانید که نوزاد شما برخلاف جثه ریز و ناز و اداهای ظریفش بیشتر از پدر و مادر خود به تعویض لباس نیاز پیدا می کند. عرق کردن، استفراغ کردن، ریختن شیر روی لباس و از همه بدتر دفعات ادرار و مدفوع نوزاد بالاخره موجب تعویض لباس های او می شود و برنامه ریزی مادر برای ست کردن لباس های نوزاد را بهم می ریزد. البته که نوزاد دلبند شما شبیه فانتزی های دوران بارداری با لباس های فانتزی و لی لی پوتی لبخند به لب و آرام در گهواره خود نیست و مرتبا از شما سرویس می خواهد!

برای حفظ خونسردی و آرامش خود به جنس لباس حتی لباس زیر نوزادی توجه بسیار کنید. لباس هایی لکه را در خود تثبیت می کند و تن نوزاد شما را دچار حساسیت و آسیب می کند نمی تواند لباس مناسبی برای کودک شما باشد. لباسی که زود بافت خود را از دست می دهد و آسیب می بیند نیز همین طور. در خرید لباس نوزادی از اینترنت امکان انتخاب و تنوع بیشتری در این موارد وجود دارد.

خرید اینترنتی لباس کودک

رنگ لباس نوزاد من در خرید اینترنتی

هنگام خرید سیسمونی شاید کمتر از خود سوال کرده باشید که چرا لباس های بیشتر نوزادان به ویژه لباس هایی که در منزل استفاده می کنند به رنگ سفید و با گل های بسیار ریز است. از آن جایی که لباس های نوزاد بسیار بیشتر از لباس های ما نیاز به شسته شدن پیدا می کند، با هر کیفیتی هم که باشد  زیبایی خود را به سرعت از دست می دهد. حسن رنگ سفید در آن است که توناژ آن عوض شدنی و قابل کاسته شدن نیست. در خرید اینترنتی لباس کودک این نکته قابل توجه است.با خرید اینترنتی می توانید جنس و رنگ لباس دلخواه خود را پیدا کرده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

سایز لباس نوزاد من در خرید اینترنتی

شاید باورتان نشود که سایز لباس نوزاد از شماره صفر آغاز می شود. معمولا سه سرویس شماره صفر و یک و دو در خرید اینترنتی لباس کودک قطعیت دارد اما بیشتر از آن نهایتا تا شماره سه توصیه می شود. چرا که بسیاری از تکه های سرویس در بعد از رسیدن نوزاد به سایز سه لازم به استفاده نیست. تکه هایی همچون کلاه و دستمال و لچک.

در بعد از رسیدن نوزاد به سایز سه لباس های معمولی که معمولا ست های بلوز و شلوار یا تاپ و شورت هستند، استفاده می شوند و  دیگر خبری از لباس های سفید با گل های ریز نیست. لازم به ذکر است که در این سن که معمولا یک سال و نیمگی هم هست، تمایل و شناخت نوزاد دلبند شما به رنگ شروع شده است و بهتر است بجای استفاده از سرویس های عریضو طویل از ست های کوچکتر استفاده شود.

خرید اینترنتی لباس کودک

لباس های بیرونی نوزاد در خرید اینترنتی

بسته به فصل و نوع آب و هوا لباس های نوزاد شما در خرید اینترنتی لباس کودک انتخاب می شوند. برای دخترها در فصل گرم از سارافون تک و پیراهن های بلند و بلوز شورت و جوراب شلواری  و بلوز شلوار و برای پسرها از بلوز شورت و بلوز شلوار استفاده می شود که بسته به نوع آب و هوا ضخیم تر یا نازک تر هستند. در فصل سرد اما برای دخترها از زیر سارافون و سارافون و ساق و شنل استفاده می شود. کاپشن و شال و کلاه در هوای سرد از لباس های مشترک دختر و پسر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...