• مدیریت 09127039912
  • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

خرید سیسمونی

چگونه یک سیسمونی خوب بخریم

خرید سیسمونی یکی از رسم های زیبای دوران بارداری است که از گذشته تا کنون وجود دارد و مادران به آن علاقه زیادی نشان می دهند. در بسیاری از خانواده ها خرید سیسمونی را طرف دختر انجام می دهد و برخی نیز برای کمک به والدین، خودشان اقدام به خرید سیسمونی می کنند. در این مقاله به بررسی نکاتی در خرید می پردازیم تا کالاهایی خریداری کنید که مورد نیاز نوزاد باشد و کارایی داشته باشد. برخی خانواده ها در خرید اقلامی خریداری می کنند که اصلا برای نوزاد استفاده نمی شود پس سعی کنید کالاهایی خریداری کنید که واقعا نیاز است.

خرید سیسمونی

اگر می خواهید به بهایی بپردازید دقت کنید که فرزندتان در چه فصلی متولد می شود تا لباس هایی مناسب برای او خریداری کنید. نوزاد به سرعت رشد می کند و لباس خیلی زود برایش کوچک خواهد شد از این رو به فصل تولد او دقت کنید تا با انبوهی از لباس های بدون استفاده روبه رو نشوید، هم چنین در سیسمونی به جنسیت نوزاد خود دقت کنید تا وسایل مناسب با سلایق او خریداری کنید و رنگ وسایل را با هم ست کنید.

خرید سیسمونی

اقلام خریداری شده در سیسمونی

در این خرید علاوه بر لباس، نیاز به خرید لوازم های دیگری خواهید داشت که شامل شیشه شیر، کرم های بهداشتی، پوشک، دستمال مرطوب، دندان گیر، ناخن گیر و … خواهد بود. در خرید لوازم بهداشتی نیاز است که در برخی از آن ها به تاریخ مصرف دقت ویژه ای شود. اسباب بازی از دیگر اقلام سیسمونی است که باید متناسب با رده سنی نوزاد و جنسیت او باشد. در خرید اسباب بازی به رنگ های شاد وجذاب همچنین مقاومت آن ها توجه کنید و به گونه ای باشد که نوزاد قادر به بازی کردن با آن باشد. کالسکه، گهواره، کمد و کریر از دیگر وسایل خریداری شده در سیسمونی است.

خرید لباس نوزادی در سیسمونی

در خرید سیسمونی نوزاد، لباس نیز مهمترین کالایی است که مورد توجه خواهد بود. رنگ ها و طرح های متنوعی برای خرید لباس نوزادی در سایت وجود دارد. لباس نوزادی باید نخی باشد و پرز نداشته باشد تا نوزاد در آن احساس راحتی داشته باشد و پوست نرم او دچار حساسیت نشود. نوزادان پوست لطیف و حساسی دارند و نمی توان هر لباسی را به آن ها پوشاند. سعی کنید رنگ های شاد و متناسب با جنسیت او خریداری کنید و به کیفیت و الیاف آن ضمن زیبایی دقت کنید. لباس هایی با رنگ سفید، آبی، صورتی، سبز روشن و لیمویی بهترین رنگ ها برای نوزادان است.

 لباس های فصلی متنوعی با قیمت مناسب برای نوزادان چه دختر و چه پسر در سایت موجود است که برای خرید آن ها می توانید اقدام کنید. لباس های ساده در تن نوزاد زیباتر خواهد بود و سعی کنید لباس های زیپ دار را کمتر انتخاب کنید تا نوزاد درون لباس راحت باشد. اگر لباس های دکمه دار خریداری کردید بهتر است که دکمه آن ها در جلو باشد نه پشت آن که کودک هنگام خواب اذیت نشوید، هم چنین هنگام خرید لباس دقت کنید که به تن نوزاد نچسبد. جنس لباس در سیسمونی بسیار اهمیت دارد و باید توجه زیادی به آن نشان داد. طرح های متنوع لباس در سایت موجود است و قادر خواهید بود برای نوزاد خود لباسی متناسب با جنسیت او انتخاب کنید.

خرید سیسمونی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...