• مدیریت 09127039912
  • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

چیدمان سیسمونی

قواعد صحیح چیدمان سیسمونی

با خرید سیسمونی نکته ای که باید به آن توجه داشت چیدمان درست آن است تا به زیبایی اتاق کودک افزوده شود در واقع چیدمان سیسمونی دغدغه ای برای مادران باردار است. قبل از اینکه به خرید وسایل مورد نیاز کودکتان که قرار است عضوی از خانواده باشد اقدام کنید با نحوه درست چیدمان سیسمونی آشنایی پیدا کنید تا وسایل مناسبی در اتاق نوزاد تان قرار دهید.

چیدمان و خرید سیسمونی

برای چیدمان سیسمونی اتاق نوزاد ابتدا وسایلی را انتخاب کنید که قابل شستشو و با دوام باشند. سعی کنید کفپوش اتاق نوزاد را چوبی کنید و روی آن فرش نرمی قرار دهید تا هم مادر و هم نوزاد در این اتاق راحت باشند. هم چنین می توانید از موکت با کیفیت برای این منظور استفاده کنید. چیدمان سیسمونی را به صورت منظمی انجام دهید تا نوزاد از همان ابتدا با نظم آشنا شود. برای این منظور سبدهای زیبایی به منظور نظم دهنده وسایل اتاق وجود دارد که می توانید وسایل سیسمونی را در آن ها بچینید. از باکس هایی با سایزهای متفاوت نیز برای قرار دادن درون کمد استفاده کنید.

چیدمان سیسمونی

نکاتی برای چیدمان مناسب سیسمونی

در چیدمان سیسمونی رنگ اتاق نوزاد را ملایم انتخاب کنید زیرا رنگ های تند او را هیجان زده خواهد کرد. وسایل سیسمونی را همرنگ دیوار انتخاب نکنید زیرا استفاده از رنگ های متفاوت با دیوار تاثیرگذار خواهد بود. دیوار را با رنگ های گرم نقاشی کنید تا برای نوزاد جذاب تر باشد زیرا به تدریج رنگ و فضا برای او قابل تشخیص خواهد بود. در چیدمان سیسمونی دقت داشته باشید که اشکال مثلثی شکل به کار نبرید زیرا از لحاظ روانی برای کودک خوب نیست. استفاده از حجم های هندسی چون مربع و دایره در چیدمان سیسمونی مفید خواهد بود. اشکال مربعی سبب القای نظم و اشکال دایره ای سبب القای آرامش به نوزاد خواهد بود. در انتخاب کمد دیواری، طبقه، کشو و یا قفسه دقت کنید که ارتفاع آن مناسب کودک باشد زیرا بلندای آن ها کوتاه تر از بزرگ تر ها می باشد. استفاده از تخت هایی که در قسمت پایین خود کشو دارند نیز مناسب است و در آن ها می توان وسایلی قرار دارد. در انتخاب پارچه برای روتختی و پرده اتاق پارچه های طرح دار و شاد استفاده کنید و نور مناسبی برای اتاق او تنظیم کنید تا چشم فرزندان ضعیف نشود.

خرید لباس نوزادی

در خرید لباس نوزادی موردی که بیشتر از زیبایی آن اهمیت دارد جنس است. در واقع نوزادان به دلیل داشتن پوست حساس و آسیب پذیر باید لباس هایی از جنس نخی به تن کنند تا دچار حساسیت نشوند. هر چه لباس آن ها ساده تر باشد نوزاد احساس راحتی بیشتری خواهد داشت. در انتخاب لباس به جنسیت بچه توجه کنید و زمان تولد او را در نظر بگیرید تا لباس فصلی مناسبی تهیه کنید. توجه داشته باشید که نوزاد به سرعت رشد می کند و اگر لباسی که خریداری کرده اید مناسب فصل تولد او نباشد دیگر مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. استفاده از رنگ های ملایم چون سفید، صورتی، آبی و سبز روشن از جمله رنگ های مناسب برای لباس نوزاد هستند. خرید لباس نوزادی را به صورت اینترنتی می توانید انجام دهید و آن را در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید. طرح های متوعی با رنگ ها و اشکال مختلف از لباس نوزادی در سایت موجود است که سبب می شود به راحتی لباس مناسب فرزند خود را پیدا کرده و خریداری نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...