• مدیریت 09127039912
 • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

سیسمونی نوزاد

خرید سیسمونی | لیست سیسمونی نوزاد

لیست کامل برای سفارش و خرید سیسمونی نوزاد

تهیه و تدارک سیسمونی نوزاد یکی از جالب‌ترین خریدها است. پدر و مادرها هیجان بسیار زیادی برای خرید سیسمونی به‌خصوص برای فرزند نخست خوددارند؛ اما چون تجربه‌ای در این امر ندارند بهتر است با اختیار داشتن یک لیست کامل سیسمونی نوزاد، اقدام به تهیه آن کنند. لیست خرید سیسمونی زیر، لیستی کامل با توجه به نیازهای کامل نوزاد است که می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید و در کمال آرامش، نسبت به سفارش سیسمونی نوزاد خود در فروشگاه ما اقدام کنید و با آغوشی باز به استقبال نوزاد دلبندتان بروید.

سیسمونی نوزاد

دسته‌بندی لیست خرید سیسمونی نوزاد:

وسایل مورد نیاز را به‌صورت دسته‌ بندی‌ شده در لیست سیسمونی نوزاد زیر گرد آوری کرده‌ایم تا شما را در خرید سیسمونی یاری کنیم:

اتاق‌خواب در خرید سیسمونی :

 • تختخواب: می دانیم که خوابیدن کودکان در سنین نوزادی بسیار پر اهمیت است بنابراین در خرید سیسمونی انتخاب یک تختخواب مناسب و استاندارد به طوری که سلامت جسمی کودک شما حفظ شود از مسایل بسیار مهم محسوب می شود. تختخواب های چوبی و فلزی مخصوص نوزادان در رنگ بندی خاص طراحی شده است که در خرید سیسمونی پدران و مادران را محو خود می کنند.
 •  پاتختی: یک سری از وسایل نوزادان از دسته لوازم بسیار ضروری محسوب می شود که بهتر است در کنار تختشان قرار بگیرد، در این راستا انواع پا تختی در طرح و مدل متفاوت تولید شده است که نوع کشودار آن در رنگ بندی کامل بیشترین فروش و سفارش در خرید سیمسونی را به خود اختصاص داده است.
 • کمد: یکی از بخش های بسیار مهم برای اتاق نوزادان کمد لباس است، کمد لباس در طرح و مدل های ایستاده دارای زیبایی منحصربفردی است. کمدهای لباس ایستاده دارای فضای کافی برای لباس های آویزان نوزادان شما هستند به طوری که نوع طراحی آنها بسیار استاندارد است و فضای کمی در اتاق اشغال می کند.
 • ویترین: اگر قصد دارید اتاق فرزند شما زیبایی های خاصی داشته باشد به شما پیشنهاد می کنیم در خرید سیمسونی از ویترین های شیشه ای خریداری کنید. در این ویترین ها می توانید از وسایل تزئینی و همینطور اسباب بازی استفاده کنید. تنوع و مدل بندی که برای ویترین ها در نظر گرفته شده است بسیار زیبا و بی نظیر است.
 • درآور: وجود کمدهای ایستاده در اتاق نوزاد گاه سبب می شود که یک سری از لباس های نوزاد شما در جایگاه مناسب خود قرار نگیرد، به این منظور برای لباس های تاشدنی بهتر است که از درآورهای کشودار استفاده کنید. این درآورها دارای فضای سه بخشی هستند به طوری که می توانید تفکیک بسیار استانداردی از لباس ها داشته باشید. از این رو در خرید سیسمونی درآور کودک را فراموش نکنید.
 • میز تعویض: اگر پوشک گرفتن نوزاد برایتان سخت است و یا فرزند شما در هنگان تعویض پوشک بی تابی می کند به شما پیشنهاد می کنیم که از میزهای تعویض استفاده کنید. میزهای تعویض دارای فضایی بسیار نرم برای فرزند شما هستند به طوری که او با شرایط میز انس خواهد گرفت و کار برای شما آسانتر می شود.
 • مبل یا صندلی: در اتاق نوزاد فضایی ایجاد کنید که نوزاد شما در آن احساس راحتی داشته باشد. استفاده از صندلی و یا مبل نوزاد از دسته گزینه های بسیار راحت محسوب می شود که نوزاد در شرایطی استاندارد بر روی آن قرار می گیرد و مدل های متنوعی از این محصول برای خرید شما فراهم شده است
 • پارک کودک: پارک کودک از جدیدترین محصولاتی است که فضای اتاق فرزندان شما را بسیار خاطره انگیز می کند. در سرویس کامل پارک کودک فرزند شما می تواند یک پارک کامل را در اتاق خود داشته باشد. تاپ بخورد. از سرسره استفاده کند و همینطور از چمن های مصنوعی و استاندارد آن نیز بهرمند شود.
 • چراغ خواب: بهتر است که به روحیه نوزادان خود اهمیت دهیم! وجود چراغ خواب در اتاق نوزاد سبب می شود که حس اعتماد در فرزندمان فراهم شود همینطور به او کمک خواهیم کرد که خواب راحت تری داشته باشد. چراغ خواب های موزیکال از مدل های جدید و بسیار زیبا در این مسیر محسوب می شوند.
 • فرش اتاق نوزاد: اگر در خرید سیسمونی فرش اتاق نوزاد خود سردرگم شده اید می توانید جدیدترین مدل ها و همینطور کامل ترین رنگ بندی در خصوص فرش اتاق کودک را از ما بخواهید. پیشنهاد ما این است که از فرش هایی با رنگ روشن و مناسب با روحیه نوزاد خود استفاده کنید. قیمت های موجود برای فرش های نوزاد بسیار ارزان و مناسب است.
 • ساعت دیواری: از اهمیت ساعت دیواری در اتاق نوزاد غافل نشوید، وجود ساعت دیواری ست با سایر وسایل اتاق نوزاد زیبایی خاصی به فضا می بخشد. خوشبختانه طراحی که برای ساعت های دیواری نوزاد دیده می شود بسیار زیبا و جذاب است به این ترتیب شما به سادگی می توانید طرح مورد نظر را انتخاب کنید.
 • پرده: در انتخاب پرده برای اتاق نوزاد در ابتدای امر باید به مسیر نور خورشید دقت داشته باشید. فرزند شما نیازمند به جذب نور خورشید است بنابراین پرده انتخاب شده باید در رنگ های روشن و همینطور از جنس بسیار استانداردی انتخاب شود. طرح های کارتونی و کودکانه با مدل های لوکس بهترین انتخاب برای پرده اتاق نوزاد است.
 • لوستر: اگر می خواهید یک حس غافل گیری در اتاق نوزاد فراهم شود استفاده از لوسترهای چند رنگه بی نظیر است! در نظر داشته باشید که لوسترهای اتاق نوزاد با لوسترهای سایر بخش های منزل متفاوت است و همینطور استفاده از سیستم چند رنگ در لوسترها زیبایی آن را صد چندان کرده است.
 • سطل اتاق نوزاد: نظم و ترتیب برای اتاق نوزاد شما از مسایل بسیار مهم محسوب می شود. سطل های اتاق نوزاد از بهترین لوازمی است که سبب می شود علاوه بر رعایت نظم و ترتیب در اتاق، نظافت اتاق فرزند شما نیز به طور دقیق رعایت خواهد شد. در نظر داشته باشید که سطل های اتاق نوزاد دارای ابعاد و مدل های بسیار زیبایی هستند.
 • آلبوم کودک: پیشنهاد ویژه ما را جدی بگیرید! آلبوم کودک از بهترین گزینه هایی است که اتاق فرزند شما را بسیار جذاب تر می کند. آلبوم هایی که برای کودکان در نظر گرفته می شود به صورت کتابی و همینطور دیواری است و شما می توانید عکس فرزندان خود و همینطور تصاویر خانوادگی تان را در این آلبوم ها قرار دهید.آلبوم کودک می تواند اولین و لذت بخشترین چیز در خرید سیسمونی باشد.
 • تابلو اتاق نوزاد: بهتر است فکری به حال دیوار های خالی اتاق نوزادان کنیم. قطعا تابلوهای سه بعدی اتاق نوزاد به گوشتان خورده است. این تابلوها دارای سیستم های رنگی و برقی هستند به طوری که به نوعی حکم چراغ خواب را نیز خواهد داشت. البته مدل های ساده و بدون نور از تابلوهای اتاق نوزاد شما از دسته گزینه های بسیار عالی محسوب می شود.
 • سبد لباس: در اتاق نوزاد باید سبد لباس های کثیف و غیر کثیف به طور جداگانه طراحی شود. هنگام خرید سیسمونی این نکته را در نظر داشته باشید که سبد لباس نوزاد باید از جنس بسیار استاندارد و بهداشتی باشد. سبدهای لباس نوزادان دارای بخش بندی های مختلفی است که باید به آن توجه شود. بر روی سبدهای لباس یک سری منافذ باز دیده می شود که برای عبور هوا است.

لباس و پوشاک:

 • سر همی نخی: بهترین لباس برای نوزادانی که به تازگی به دنیا می آیند لباس های سرهمی نخی است. این لباس ها دارای دوخت بسیار نرم و اصولی هستند به طوری که با پوست حساس فرزندان شما سازگار است. سرهمی های نخی اغلب تمام دکمه هستند و پوشاندن آنها به تن نوزادان شما بسیار آسان است.
 • سرهمی آستین دار گرم: نوع دیگری از سرهمی ها برای نوزادان تولید شده است که مناسب فصل سرد سال است و بخش داخلی آن دارای پشم شیشه است و بدن فرزند شما را بسیار گرم کرده و از هر گونه بروز سرما جلوگیری می کند این سرهمی ها آستین دار هستند و آستین آنها نیز قابل تنظیم با سایز نوزاد شما است.
 • زیرپوش دکمه دار: سعی کنید حتما زیر لباس نوزاد خود از زیرپوش های دکمه دار استفاده کنید. این زیرپوش ها دارای جنس نخی هستند به طوری که در جذب عرق بسیار به شما کمک خواهند کرد. اینطور که مشخص شده است زیرپوشهای دکمه دار اغلب در رنگ بندی های روشن دوخت و عرضه می شود.
 • کلاه نوزادی: کلاه های نوزادی در رنگ بندی های متنوعی عرضه می شود این کلاه ها دارای دولایه داخلی بسیار نرم و مناسب هستند و بخش بیرونی کلاه نیز بندکی برای تنظیم سر نوزاد دارد. می دانیم که سر نوزاد از بخش های بسیار مهمی است که سبب سرما خوردگی او می شود در نظر داشته باشید کلاه های نوزاد از دسته گزینه های بسیار عالی و ضروری محسوب می شود.
 • دستکش نوزاد: در نظر داشته باشید که نوزادان اغلب علاقمند به چنگ گرفتن صورت خود هستند به این ترتیب استفاده از دستکش های نخی با بند های کشی از دسته گزینه های بسیار عالی محسوب می شود که سبب می شود دست فرزند شما آسیبی به بخش های دیگر بدنش نزند. دستکش نوزادی در رنگ های شاد و روشن عرضه می شود.
 • لباس خواب: آیا می دانید لباس خواب نوزاد از مهم ترین بخش های لباس آن محسوب می شود. هرگز نوزاد خود را با لباس روزانه نخوابانید و برای او یک دست لباس خواب راحت و بهداشتی تهیه کنید. لباس خواب نوزاد دارای جنس بسیا نخی و نرم و لطیف است و سبب می شود که فرزند شما خواب بسیار راحتی داشته باشد بنابر این در لیست خرید سیسمونی خود لباس خواب را حتما قرار دهید.
 • بلوز و شلوار: به طور کلی استفاده از بلوز و شلوار برای نوزادان از لباس های راحت و مناسب محسوب می شود. ست بلوز و شلوار از زیباترین انتخاب ها در این مسیر محسوب می شود. طرح بندی و مدل بندی های بسیار زیبایی برای بلوز و شلوار نوزادان دیده می شود که انتخاب را بسیار آسانتر می کند. ست بلوز و شلوار زمستانه از مدل های تابستان مجزا است.
 • کفش و پاپوش: به سلامت پای فرزند خود اهمیت دهید. کف پا از دسته نقاطی است که به سرعت در معرض سرما قرار می گیرد و استفاده از کفش و پاپوش کمک می کند که نوزاد شما در وضعیت سالمی قرار بگیرد. کفش نوزاد و پاپوش نوزادی از دسته گزینه های بسیار متنوع هستند که به طور دقیق با سایز پای نوزاد شما سازگار خواهد بود.
 • جوراب: انواع جوراب های نوزادی در مدل های بسیار زیبا و خاص طراحی شده است که خریداران می توانند گزینه های مورد سلیقه خود را سفارش دهند. جوراب های نوزادی دارای طرح بندی های خاصی هستند و همینطور از رنگ های بسیار زیبایی تهیه شده اند. جنس به کار رفته برای جوراب های نوزاد در برابر آب گرم کیفیت خود را از دست نمی دهد.
 • ژاکت: انواع ژاکت های نوزادی در مدل های جلو باز و یا جلو بسته طراحی شده است. ژاکت های نوزادی از جنس بسیار لطیفی هستند به طوری که می تواند یک لباس خانگی بسیار زیبا و همینطور لباس زیبایی برای بیرون محسوب شود. ژاکت های کلاه دار از جدیدترین مدل هایی است که دارای رنگ بندی کاملی است.
 • شورت عینکی: آیا می دانید لباس زیر نوزادان از دسته لباس های مهم محسوب می شود که باید در انتخاب آن دقت کرد؟ شورت های عینکی از زیباترین و جدیدترین لباس هایی هستند که کودکان می توانند از آن در فصل های گرم سال استفاده کنند. شورت های عینکی به نوعی در مدل های ساده و طرح دار عرضه می شود.
 • چند دست لباس: نوزادان در سنین کودکی نیازمند به لباس های مختلفی هستند به این ترتیب باید برای آنها چند دست لباس خریداری کرد. لباس های نوزادی در طرح و مدل بندی های مختلفی عرضه شده است که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند. خوشبختانه شما می توانید طبق سلیقه خود اقدام به خرید لباس نوزادی کنید.
 • زانوبند: بهتر است که برای خرید لباس نوزاد خود علاوه بر زیبایی به امنیت آن نیز اهمیت بدهید. بخش زانو از مهم ترین بخش های آسیب پذیر هستند به این ترتیب زانوبندهای نوزادی با مقاومتی تنظیم شده برای نوزاد طراحی شده است که به سادگی بر روی زانو آنها نصب می شود و سبب می شود که نوزاد بتواند به سادگی بر روی زانو خود سوار باشد.

خرید سیسمونی با وسایل سرویس خواب

وسایل سرویس خواب نوزاد:

 • ست کامل نوزاد: به شما پیشنهاد می کنیم که ست کامل خواب برای نوزاد خود در خرید سیسمونی خود تهیه کنید، سفارش ست کامل لحاف، تشک و ملحفه به همراه بالش بسیار ارزانتر و زیباتر از خرید جداگانه هر یک است. در این ست می توانید از رنگ بندی های خاصی استفاده کنید و همینطور رنگ مورد نظر خود را نیز در خرید سیسمونی سفارش دهید.
 • تشک خواب استاندارد: به استاندارد بودن تشک نوزاد خود اهمیت دهیم! متاسفانه در بازار یک سری تشک ها با قیمتی ارزانتر عرضه می شود که دارای کیفیت پایینی هستند به طوری که کمر نوزاد در وضعیت نا مناسبی قرار می گیرد. تشک خواب استاندارد برای نوزاد دارای خاصیت انعطاف بسیار بی نظیری است.
 • روکش ضد آب: اگر قصد دارید که یک محافظ برای تشک نوزاد خود انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم از روکش های ضد آب استفاده کنید این روکش ها دارای خاصیت کشسانی بسیار قدرتمندی هستند به طوری که هر بخش از بخش دیگر مجزا است. این روکش ها دارای جنس بسیار مرغوبی هستند به طوری که میزان جذب آن ها ۹۰ درصد اعلام شده است.
 • بالش: استفاده از بالش های معمولی برای نوزادان به هیچ وجه انتخاب خوبی محسوب نمی شود. بالش های مخصوص نوزاد تولید شده است به طوری که دارای دوخت خاصی است و سر فرزند شما در بخش صحیحی قرار می گیرد. بالش های نوزادی دارای دو سایز مختلف هستند و هر یک دارای مدل خاصی هستند.
 • پتوی کودک: پتوی کودک خود را به طرح چهره آن انتخاب کنید. پتوهایی که به طرح چهره کودکان شما باشند از دسته گزینه های بسیار جدید و زیبا محسوب می شود. این نوع پتو دارای ابعادی کودک و مناسب است به طوری که شما می توانید فرزند خود را در آن به صورت فیکس قرار دهید و مطمئن باشید که نوزاد شما راحت است.
 • تخت کنار مادر: مادرانی که علاقمند هستند در کنار فرزندان خود بخوابند می توانند از تخت های کناری نوزاد استفاده کنند این تخت ها در کنار تخت مادر نصب می شود به طوری که دید کامل به نوزادتان فراهم می شود و با خیال راحت هر گونه حرکتی از نوزاد خود را زیر نظر خواهید داشت در نظر داشته باشید که این تخت ها تاشو هستند.
 • غلت گیر یا محافظ تخت: نوزادان در معرض غلت زدن هستند و بارها دیده می شود که در خواب راه می روند به این ترتیب وسیله غلت گیر یکی از وسیله های بسیار مهم و ضروری برای سلامتی نوزاد شما محسوب می شود این دستگاه به صورتی است که کودک شما به هیچ عنوان احساس ناراحتی نخواهد کرد پس حتما غلط گیر را در خرید سیمونی خود قرار دهید.
 • گهواره: اگر نوزاد شما مشکل خواب دارد و به سختی به خواب می رود می توانید از روش های قدیمی استفاده کنید. گهواره نوزاد از دسته گزینه های قدیمی اما بسیار کارآمد محسوب می شود که خوشبختانه در مدل بندی های متنوعی عرضه می شود و شما می توانید جدیدترین مدل از این محصول را برای آرامش نوزاد خود خریداری کنید.
 • پشه بند: در فصل های خاصی از سال دیده شده است پشه نوزاد شما را دچار ناراحتی می کند به این ترتیب پشه بند هایی برای نوزادان تولید شده است که به صورت بسیار آسان بر روی تخت نوزاد نصب می شود و نوزاد شما درون آن خواب بسیار راحتی خواهد داشت اینطور که مشخص شده است این محصول دارای سایز بندی مختلفی است.
 • کیسه خواب نوزاد: یکی دیگر از لباس های خوابی که سبب می شود نوزاد خواب بسیار آرامی داشته باشید کیسه خواب است که در فصل زمستان بهترین گزینه محسوب می شود. کیسه های خوابی که برای فصل زمستان دوخت شده است دارای بافت داخلی بسیار گرمی هستند به طوری که نوزاد شما در آن بسیار احساس آرامش خواهد داشت. کیسه های خواب دارای ابعاد مشخصی است.

وسایل بهداشتی و وسایل حمام نوزاد:

 • پوشک: در انتخاب پوشک برای نوزاد خود دقت کنید، پوشک از دسته محصولاتی است که با بدن نوزاد شما برخورد مستقیم دارد به این ترتیب باید از جنس بسیار عالی انتخاب شده باشد و همینطور دارای جذب بسیار قدرتمندی باشد اینطور که مشخص شده است پوشک ها در چندین لایه مختلف طراحی شده اند و شما می توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
 • تشکچه تعویض پوشک: برخورد مستقیم بدن نوزاد به زمین برای تعویض پوشک اصلا گزینه استانداردی نیست به این ترتیب تشکچه تعویض پوشک تولید شده است تا شما بتوانید در پاکیزگی کامل پوشک فرزند خود را تعویض کنید. تشکچه های تعویض نوزاد در دو سایز دوخته شده است و می توانید برای موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد.
 • سرویس حوله نوزاد: به موارد بهداشتی نوزاد خود اهمیت دهید. سرویس حوله نوزاد از بهترین محصولاتی است که شما می توانید مورد استفاده قرار دهید. در نظر داشته باشید که سرویس های حوله نوزاد حوله دست، حوله صورت، حوله لباسی و کلاه حوله ای است. این سرویس دارای قیمت بسیار مناسبی است.
 • پارچه خشک کن: بهتر است که وقتی نوزاد را می شویید یک پارچه مشخص برای خشک کردن نواحی خاص آن داشته باشید پوست نوزاد شما بسیار حساس است به این ترتیب باید از وسایل بسیار مناسب برای خشک کردن آن استفاده شود. پارچه خشک کن برای نواحی مختلف بدن نوزاد طراحی شده است و بسیار بهداشتی است.
 •  پارچه آروغ گیر: آیا می دانید پارچه آروغ گیر نیز به صورت ست با سایر وسایل نوزاد به فروش می رسد. آروغ گیر ها در مدل بندی های مختلفی عرضه می شود که هر یک دارای جنس و ابعاد خاصی هستند. شما می توانید این پارچه آروغ گیر را به صورت ست با پارچه خشک کن در بسته های ۱۲ تایی خریداری کنید.
 • وان نوزاد: وان نوزاد یکی از بهترین وسیله هایی است که در حمام برای شستشوی نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد این وان ها دارای سطح بسیار همواری است که نوزاد به طور فیکس در آن قرار می گیرد و به این ترتیب شستشو بسیار آسانتر می شود. وان نوزاد دارای سایز بندی های مشخصی است.
 • فرش وان: شما می توانید برای خرید فرش وان از روش های اینترنتی استفاده کنید در این روش مدل بندی های مختلفی از فرش وان به شما نمایش داده می شود و انتخاب برای شما بسیار آسانتر خواهد بود. فرش وان دارای مدل های متنوعی است و البته قیمت بندی های مختلفی نیز برای این محصول دیده می شود.
 • لوازم حمام: لوازم حمام جداگانه ای برای نوزاد خود خریداری کنید. لیف حمام نوزاد شما باید بسیار لطیف و بهداشتی باشد. عموما لوازم حمامی که برای نوزاد دوخت می شود به رنگ های روشن و سفید است و شما می توانید از این محصولات با اطمنیان کامل استفاده کنید. در انتخاب لوازم حمام به بهداشتی بودن آن دقت نمایید.
 • شامپو سر و بدن: می دانیم که استفاده از شامپو های معمولی برای شستشوی سر و بدن نوزاد اشتباه است به این ترتیب برای انتخاب شامپو سر و بدن فرزند خود دقت کنید از شامپوهای مخصوص نوزاد استفاده کنید. این شامپوها بسیار ملایم هستند و هیچ آسیبی به پوست نوزاد شما نمی رساند.
 • دستمال مرطوب: دستمال مرطوب یکی از بهترین لوازمی است که برای سفر بسیار ضروری خواهد بود. دستمال مرطوب دارای جذب بسیار زیادی است و سبب می شود که بدن فرزند شما از هر نوع آلودگی در امان باشد در مکان هایی که دسترسی به مواد شوینده محدود است دستمال مرطوب بهترین گزینه محسوب می شود.
 • گوش پاک کن: پس از حمام از گوش پاک کن برای خشک کردن گوش فرزندان خود استفاده کنید. گوش پاک کن هایی که برای نوزاد طراحی شده است دارای جنس بسیار نرمی است به طوری که به گوش نوزاد شما آسیب نخواهند رساند. اینطور که مشخص است گوش پاکن ها به صورت عمده نیز به فروش می رسد.
 • کرم سوختگی: کرم سوختگی در فصل تابستان از مهم ترین لوازم محسوب می شود، ناحیه پوشک شده بدن نوزاد شما اغلب در معرض سوختگی و تعریق است به این ترتیب کرم سوختگی باید همیشه همراهتان باشد. کرم های سوختگی دارای چندین مدل مختلف هستند به طوری که باید گزینه مورد نظر را با توجه به پوست نوزاد خود انتخاب کنید.
 • پودر بچه: بارها دیده شده است نوزادان به کرم های سوختگی حساسیت نشان می دهند به این ترتیب انتخاب پودر بچه برای بخش های مختلف بدن نوزاد شما از گزینه های جایگزین محسوب می شود پس در خرید سیسمونی این مورد را فراموش نکنید. پودر بچه سبب خشک شدن  بدن کودک می شود و از پوست او در برابر عوامل محیطی محافظت می کند.
 • کرم ضد آفتاب: به شما پیشنهاد می کنیم که برای نوزاد خود قبل از اینکه از منزل خارج شوید از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. کرم های ضد آفتاب مخصوص کودکان از دسته محصولاتی هستند که به نسبت کرم های معمولی ملایم تر است و هیچ آسیبی برای کودک شما ایجاد نمی کند.
 • روغن و لوسیون: برای طراوت پوست کودک شما بهتر است که از روغن و لوسیون استفاده کنید. لوسیون هایی که برای نوزادان استفاده می شود دارای روغن های بسیار طبیعی و گیاهی است که بر روی بدن نوزاد بسیار دقیق می نشیند و پوست فرزند شما طراوت همیشگی خود را خواهد داشت.
 • مسواک انگشتی: بهداشت دهان و دندان از همان زمان نوزادی نیز اهمیت دارد. مسواک های انگشتی یک وسلیه بسیار عالی برای نوزادانی است که به تازگی دندان در آورده اند. این مسواک ها دارای دسته های تاشو بوده و برس استفاده شده برای مسواک نیز بسیار نرم و انعطاف پذیر است.
 •  فین گیر: نوزادان دوست داشتنی اغلب در معرض سرماخوردگی هستند به طوری که دماغشان بسیار سریع کیپ می شود. فین گیر از دسته لوازم بسیار عالی برای نوزادان محسوب می شود. این دستگاه به شما اجازه می دهد که به سادگی فین نوزاد خود را گرفته و به بهبود او کمک کنید. قیمت فین گیرها بسیار مناسب است.
 • سطل پوشک کثیف: سطل که برای پوشک های کثیف انتخاب می شود باید از سطل های دیگر مجزا باشد و همینطور یک سری ویژگی برای این سطل ها مطرح است. سطح پوشک باید دارای درب بسیار کیپ باشد به طوری که به هیچ عنوان پوشک به بیرون از سطل منتقل نشود. سطل پوشک کثیف دارای رنگ بندی مختلفی است.
 • دماسنج حمام: یکی دیگر از لوازم بسیار ضروری در سیسمونی نوزاد دماسنج حمام است. به هرحال شما باید دمای حمام را طبق شرایط بدنی نوزاد تنظیم کنید و این امر بسیار پر اهمیت است. دماسنج های حمام از دسته موارد بسیار با کیفیت محسوب می شود که بر روی بخش های مختلف دیوار نصب می شود.
 • جا پمپرزی: همین حالا شرایط خرید جا پمپرزی برای شما فراهم شده است. با خرید اینترنتی جا پمپرزی می توانید از طرح های تخفیف در این زمینه برخوردار شوید. در نظر داشته باشید که خرید های غیر حضوری از دسته موارد بسیار عالی و بی نظیر محسوب می شود.
 • ست شانه و برس: ست شانه و برس برای نوزاد شما در مدل بندی های مختلفی عرضه می شود. شما می توانید در ابتدا رنگ بندی کامل این محصول را مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به خرید نمایید در نظر داشته باشید که ست شانه و برس از دسته لوازم بهداشتی محسوب می شود و جنس آن بسیار مهم است.
 • ناخن گیر نوزاد: ناخن ها از مهم ترین بخش های تجمع ناخن هستند. ناخن گیرهای نوزادی دارای تیغه بسیار تیز بوده به طوری که دست نوزاد شما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید. ناخن گیرهای نوزادی دارای رنگ بندی و مدل های عروسکی هستند و که می توانید طبق ست لوازم بهداشتی نوزاد خود گزینه مناسب را انتخاب کنید.
 •  قیچی نوزاد: دو نوع قیچی نوزاد تولید شده است که مدل اول دارای بخش تاشو بوده و مدل دوم در وضعیت معمولی قرار دارد این قیچی ها به هیچ عنوان به دستان فرزند شما آسیب نخواهند رساند در نظر داشته باشید که قیچی نوزادی از موارد بسیار عالی و بی نظیر محسوب می شود که می توانید از آن بهرمند شوید.
 •  قیچی نوزاد: دو نوع قیچی نوزاد تولید شده است که مدل اول دارای بخش تاشو بوده و مدل دوم در وضعیت معمولی قرار دارد این قیچی ها به هیچ عنوان به دستان فرزند شما آسیب نخواهند رساند در نظر داشته باشید که قیچی نوزادی از موارد بسیار عالی و بی نظیر محسوب می شود که می توانید از آن بهرمند شوید.
 • لگن و تبدیل فرنگی: لگن و تبدیل فرنگی از جدیدترین محصولاتی است که در لیست خرید سیسمونی نوزاد قرار دارد. این محصولات به صورتی طراحی شده اند که فرزند شما در آن احساس راحتی خواهد داشت نگران سایزبندی لگن نباشید این محصول در سایز بندی بسیار عالی عرضه می شود.
 • کهنه نخی: یک سری از نوزدان به پوشک حساسیت دارند به این ترتیب استفاده از کهنه نخی از دسته موارد جایگزین بسیار عالی محسوب می شود. کهنه های نخی دارای جنس بسیار عالی هستند به طوری که برای پوست نوزاد شما هیچ حساسیتی ایجاد نخواهند کرد.

خرید سیسمونی و وسایل حمام

وسایل حمل‌ و نقل نوزاد:

 • کالسکه: کالسکه یکی از ضروری ترین لوازم در سیسمونی نوزاد محسوب می شود به همین دلیل مدل بندی های مختلفی برای کالسکه ها در نظر گرفته شده است.کالسکه های نوزاد اغلب در مدل بندی های بسیار زیبا طراحی شده است و اغلب افراد ترجیح می دهند که از ست کالسکه و کریر برای نوزادان استفاده کنند.
 • ساک حمل وسایل نوزاد: قطعا یک سری از لوازم ضروری نوزاد باید همیشه همراه مادر باشد به این ترتیب ساک حمل وسایل نوزاد از مسایل بسیار مهم محسوب می شود. ساک های نوزادی دارای فضای کافی هستند و سبب می شود که از حمل ساک های جانبی بی نیاز شوید. این محصول بسیار باکیفیت است.
 • کریر: متاسفانه بارها دیده شده است که نوزادان در مهمانی ها نمی خوابند و بی قراری می کنند، کریر وسیله ای است که سبب می شود نوزاد شما در هر فضایی سریع تر به خواب برود به این ترتیب در کنار خرید کالسکه ، کریر نیز سفارش دهید و از طرح های تخفیف بهرمند شوید.
 • صندلی مخصوص ماشین: به هیچ عنوان نباید نوزاد خود را درون وسایل نقلیه در بغل خود نگاه دارید و یا بر روی صندلی بنشانید، صندلی مخصوص ماشین از وسیله هایی است که دارای محافظ بسیار عالی بوده و بر روی صندلی نصب می شود. صندلی های مخصوص ماشین دارای اهرم تنظیم شونده هستند.
 • آغوشی: آغوشی از بهترین لوازم برای حمل و نقل نوزاد است به طوری که به کمر والدین فشار زیادی وارد نمی کند. آغوشی دارای بند تنظیم شونده بوده که می تواند بر روی کمر و کتف شما به طور استاندارد سوار شود. رنگ بندی آغوشی تکمیل است و قیمت مناسبی دارد.
 • کیسه پوشک: وقتی در مهمانی هستید و نیاز است که پوشک نوزاد خود را تعویض کنید وجود کیسه پوشک سبب می شود که هم بهداشت را رعایت کرده باشید و همینطور بتوانید به سرعت کار خود بیافزایید. کیسه پوشک از دسته محصولات بسیار عالی با جنس بی نظیر است که هیچ نوع بویی را نشر نمی دهد.
 • کاور باران: کاورهای باران در واقع محافظ هایی هستند که از نوزاد شما در برابر باران محافظت می کنند و استفاده از آن بسیار آسان است. کاورها دارای جنس ضد آب بسیار قوی هستند و نفوذ آب به آنها بسیار محدود است، کاور باران دارای سایز بندی های مختلفی است که شما می توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
 • سایه بان ماشین: اگر نوزاد خود را با ماشین به گشت و گذار می برید مواظب آفتاب سوختگی مخصوص در فصل گرم تابستان باشید. سایه بان ماشین یک محصول جدید و سیار است که برروی ماشین نصب می شود و از نوزاد شما در برابر نور آفتاب محافظت می کند، این سایه بان قابل جابجایی و تعویض است.
 • آینه کمکی ماشین: بهتر است که همیشه و هرجا نوزاد خود را زیر نظر داشته باشیم. آینه های کمکی از دسته محصولاتی هستند که در بخش مشخصی بر روی وسیله نقلیه نصب می شود و سبب می شود که همیشه نوزاد را خود را ببینید، زاویه دهی خوب و استاندارد از ویژگی های بارز این آینه محسوب می شود.

وسایل غذا دادن به نوزاد:

 • شیشه بزرگ و کوچک: شیشه شیری که برای نوزاد انتخاب می کنید بهتر است در دو سایز باشد. شیشه شیر های بزرگ به شما در مسافرت کمک می کنند تا بتوانید سریعتر به نوزاد خود غذا دهید و شیشه های کوچک هم در منزل از لوازم ضروری محسوب می شود. شیشه های بزرگ و کوچک در مدل های بسیار زیبا و خاص طراحی شده است.
 • سر شیشه: سر شیشه وسیله ای بسیار کارآمد برای جهت دهی صحیح شیر به دهان نوزاد محسوب می شود، این وسلیه به صورت دانه ای و همینطور باکسی به فروش می رسد و رنگ بندی آن به طور کامل با شیشه شیر نوزاد ست می شود. سر شیشه ها دارای قابلیت شستشوی بی نظیری هستند.
 • شیشه شور: همین حالا می توانید شیشه شور مخصوص نوزاد را با قیمتی بسیار ارزان خریداری کنید. این محصول یکی از بهترین گام ها در مسیر رعایت بهداشت محسوب می شود و کیفیت بالای آن سبب می شود که از شوینده های دیگر بی نیاز باشید. بهتر است که انتخابی صحیح و استاندارد داشته باشیم.
 • ظروف ذخیره شیر مادر: گاه دیده می شود که مادر شاغل است و به نوعی همیشه شیر مادر در دسترس نوزاد قرار نمی گیرد به این ترتیب ظروف ذخیره شیر مادر از بهترین محصولاتی محسوب می شود که مادر می تواند شیر خود را در آن ذخیره کند و فرزند دوست داشتنی او به هیچ عنوان گرسنگی نکشد.
 • پد سینه: پدهای سینه از دسته محافظان سینه محسوب می شود که در دوران شیردهی مادر بسیار کار آمد هستند. پدهای سینه دارای جنس بسیار نرم و استاندارد است و از سینه مادر محافظت می کند. خوشبختانه این محصول دارای قیمت بسیار مناسبی است.
 • سرویس قابلمه مخصوص نوزاد: اگر قصد دارید یک سرویس کامل برای نوزاد خود خریداری کنید سرویس قابلمه نوزاد را نیز به لیست خود اضافه کنید، این محصول بسیار زیبا و خاص طراحی شده است و البته از نظر بهداشت نیز سبب می شود که ظرف غذای نوزاد شما جداگانه باشد.
 • ست ظروف نوزاد: ظرف و ظروفی که برای نوزاد خود انتخاب می کنید بسیار مهم است. ظروف رنگی با جنس عالی نوزاد را ترغیب به غذا خوردن می کند بهتر است که ظروف انتخاب شده شما دارای جنس بهداشتی و مناسبی باشد. در نظر داشته باشید که درجه بندی های متنوعی برای ظرف و ظروف نوزاد دیده می شود.
 • قاشق و چنگال نوزاد: جدیدترین قاشق و چنگال نوزادی به بازار آمد، این محصول دارای طراحی بسیار زیبا و خاص است و اغلب از طرح های کارتونی برای قاشق و چنگال نوزاد استفاده می شود. مدل های جدید قاشق و چنگال بدون هیچ خطری طراحی شده است و یک نوع وسلیه بازی نیز محسوب می شود.
 • لیوان استریل کننده: لیوان های استریل کننده یک انتخاب بسیار عالی محسوب می شود، این محصول دارای ماده ای استریل کننده بسیار قوی است که به سلامت نوزاد شما بسیار کمک می کند، اغلب لیوان های استریل کننده دارای درب های حرکت کننده هستند و همینطور در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم است.
 • کاسه نوزاد: از دیگر ظروف مورد نیاز برای نوزادان کاسه نوزادی است، کاسه های نوزادی هم به صورت ست و هم فروش جدا دیده می شود. کاسه ها دارای سایز بندی های مختلف و همینطور رنگ آمیزی بسیار خاص هستند. کاسه های نوزاد اغلب دارای دسته های بسیار ایمنی بوده و درب آنها نیز محکم است.
 • پیش بند: اگر می خواهید از شستشوی چندباره لباس نوزاد در طول روز جلوگیری کنید بهترین گزینه برای شما پیش بند نوزادی است، پیش بندهای نوزادی اغلب بنددار هستند به طوری که کامل فیکس تن نوزاد می شود و باعث می شود که کثیفی به لباس نوزاد سرایت نکند، پیش بند های نوزاد اغلب به رنگ سفید هستند.
 • قطره چکان: اگر نوزاد شما مریض شود و به بهرحال از سوی پزشک برای او دارویی تجویز شود باید با وسیله ای خاص دارو را به او بدهید، قطره چکان وسیله ای بسیار عالی و بی نظیر محسوب می شود که به شما اجازه می دهد به صورت قطره قطره به او دارو دهید و فرزند شما نیز احساس ناخوشایندی نداشته باشد.
 • شیردوش: مادرانی که نیاز به ذخیره کردن شیر خود دارند باید از وسیله ای برای دوشیدن شیر خود استفاده کنند. شیردوش هایی در این مسیر تولید شده اند که بسیار راحت و نرم هستند و هیچ آسیبی به بدن مادر وارد نمی کند. شیردوش ها اغلب دارای سر تعویض هستند به این ترتیب نکات بهداشتی نیز رعایت خواهد شد.
 • فلاکس گرم و سرد: بهتر است در مهمانی و یا سفر با خود آب گرم و سرد به همراه داشته باشید. فلاکس های گرم و سرد از دسته محصولات بسیار کارآمد هستند که سبب می شود فرزند شما همیشه و در هرکجا از شیر خشک تغذیه کند. این فلاکس ها تایم نگهداری بسیار بالایی دارند و از محصولات بسیار عالی محسوب می شود.
 • قاشق حرارتی: قاشق های حرارتی از دسته محصولاتی هستند که در زمان هایی که دسترسی به لوازم گرم کننده محدود است می توانید از آنها استفاده کنید. طرز استفاده از قاشق های حرارتی بسیار آسان است و به محض برخورد با مایعات سرد پروسه گرما بخشی آغاز می شود. این محصول قیمت مناسبی دارد.
 • لیوان آبمیوه خوری: ویتامین از دسته نکات بسیار مهم برای بدن نوزاد است. نوزاد شما از یک سن به بعد باید بتواند ویتامین های موجود در آبمیوه را نیز کسب کند. لیوان های آبمیوه خوری از جدیدترین محصولات است که به شکل بسیار عالی طراحی شده است این محصول دارای سر تعویض است.
 • صندلی غذا: فرزند خود را بر روی صندلی غذا بنشانید و اجازه دهید از سنین کودکی بیاموزد که غذا خوردن آداب و رسوم خود را دارد. این صندلی ها سبب می شود که سایر بخش های منزل شما کثیف نشود. صندلی های غذا در مدل های تک چرخه و دو چرخه تولید شده است و بسیار زیبا و کاربردی هستند.
 • ظرف غذای بیرون نوزاد: برای غذای بیرون نوزاد خود ظرف جداگانه ای در نظر بگیرد. ظرف غذای بیرون نوزاد باید دارای بدنه بسیار قوی در حفظ حرارت غذا باشد و همینطور از استانداردهای لازم در برابر هرنوع غذای داغ نیز برخوردار باشد. ظرف غذای بیرون نوزاد دارای مدل بندی های مختلفی است.
 • پستانک به همراه زنجیر و بند: نوزادان در سنین کودکی اغلب علاقمند به استفاده از پستانک هستند، چه خوب است که پستانک نوزاد دارای زنجیر و بند جداگانه ای باشد به طوری که همیشه در گردن او باشد. ست پستانک با زنجیر و بند در رنگ های دخترانه و پسرانه بسیار شیک عرضه شده است.
 • دندان گیر: دندان گیرها بهترین خارش گیر در دوران رویش دندان برای نوزادان هستند. این وسیله از تب و لرز های دیده شده در این دوران نیز جلوگیری می کند. دندان گیرها دارای سطح ناهموار هستند که به لثه نوزاد اصابت می کند و از خارش های موجود در این مسیر تا حد زیادی جلوگیری خواهد شد.
 • بالش شیردهی: بالش های شیردهی در رنگ بندی های زیبا عرضه شد. این وسیله سبب می شود که نوزاد در هنگام صرف شیر در زاویه مناسبی از بدن مادر قرار بگیرد و آسیبی به بدن او وارد نشده و همینطور خسته نشود. بالش های شیردهی دارای جنس بسیار نرم و لطیف هستند و همینطور رویه قابل شستشو دارند.
 • شیر خشک: شما می توانید شیر خشک را به عنوان غذای کمکی در کنار شیر مادر به نوزاد خود ارائه دهید، شیر خشک ها دارای ویتامین های کافی هستند و نوزاد با استفاده از این محصول می تواند به وزن ایده آل خود دست یابد. در خرید شیر خشک ها باید به کیفیت و طعم آن دقت شود.
 • قنداغ خوری: در خرید قنداغ خوری به کیفیت آن توجه کنید. این محصول در مدل های بی کیفیت با قیمت ارزان در بازار به فروش می رسد که اغلب پس از مدت کوتاهی از کیفیت آن کاسته می شود. قنداغ خوری ها وسیله ای کاربردی و همه پسند با قیمت مناسب محسوب می شود.
 • سرلاک خوری: سرلاک از دسته محصولات بسیار خوش طعم و دوست داشتنی برای نوزادان است که به سلامت و رشدشان بسیار کمک می کند. وسلیه سرلاک خوری بسیار خاص طراحی شده است و به صورت ست با سایر لوازم نوزاد به فروش می رسد. این محصول دارای رنگ بندی های متنوعی است.

اسباب‌بازی:

 • روروئک: به کودک خود اجازه بازی دهید بگذارید انرژی خود را تخلیه کند. روروئک از دسته محصولات بسیار عالی و کارآمد محسوب می شود کودک شما از نظر اعتماد به نفس نیز تقویت شده و به او حس قدرت قابل قبولی ارائه دهد. روروئک ها دارای مدل های موزیکال و غیر موزیکال هستند.
 • آویز بالای تخت: آویزهایی که بالای تخت نوزاد قرار می گیرد در مدل های نورانی و بدون نور و همینطور گاه در سبک های موزیکال نیز عرضه می شود این آویز ها سبب می شود که فرزند شما سرگرم شده و شما بتوانید به کار خود برسید. آویزهای بالای تخت دارای مدل بندی های بسیار زیبایی هستند.
 • جقجقه: خرید جقجقه برای کودکان سبب می شود که ارتباط صحیحی با صدا برقرار کنند، این محصول شاید برای بزرگسالان کمی آزار دهنده باشد اما حس آگاهی نوزاد را تقویت می کند به طوری که نوزاد شما می تواند نسبت به صدا ها واکنش صحیحی از خود نشان دهد. خرید ست جقجقه قیمت ارزانتری دارد.
 • اسباب بازی داخل حمام: اگر برای حمام بردن نوزاد خود دچار مشکل هستید بهترین گزینه برای شما اسباب بازی های داخل حمام است. این محصولات به طور کلی در درون حمام مورد استفاده قرار می گیرد و سبب سرگرمی نوزاد می شود. عروسک های داخل حمامی بسیار زیبا طراحی شده اند.
 • کتاب داستان و کتاب های نرم: از همان سنین کودکی به نوزاد خود بیاموزید که اهمیت کتاب در زندگی بسیار زیاد است. کتاب های نرم با تصویر سازی های بسیار زیبا برای نوزادان طراحی شده است که دارای بافت بسیار استانداردی است و به نوزاد شما آسیب نمی رساند. قیمت این محصول مناسب است.
 • اسباب بازی های آموزشی: همیشه در کنار اسباب بازی های سرگرم کننده یک سری اسباب بازی های آموزشی هم برای نوزادان خود فراهم سازید. این اسباب بازی ها سبب می شود که دقت نوزاد به پیرامون بسیار افزایش یابد و همینطور در بارور سازی ذهن او نقش بسیار مهمی ایفا می کند.
 • تاب: تاب های معمولی از دسته لوازم سرگرم کننده برای داخل منزل است که ایمنی لازم در این نوع از تاب ها به طور دقیق اعمال شده است. قیمت تاب های معمولی بسیار مناسب تر از تاب های برقی است. دسته های محافظ برای تاب های نوزاد  سبب می شود که فرزند شما در جایگاه خود فیکس شود.
 • تاب برقی: تاب های برقی از دسته لوازم بسیار جالب در منزل هستند که سبب می شود نوزاد شما ساعت ها سرگرم شود. تاپ های برقی دارای دکمه تنظیم کننده ای هستند که می توانید بر روی تایم مشخص و سرعت و شتاب مشخصی آنها را تنظیم کنید به این ترتیب کودک شما بسیار سرگرم می شود.
 • تشک بازی: اگر نوزاد شما در منزل بی تابی می کند بهترین گزینه برای او تشک های بازی است. این تشک ها دارای خاصیت انعطاف بسیار عالی هستند به طوری که نوزاد بر روی آن می تواند غلت بزند و سرگرم شود تشک های بازی دارای سبک های متنوعی هستند.

وسایل جانبی:

 • محافظ پله: حتما فکری به حال پله های منزل خود کنید، پله ها از بخش های بسیار پر خطر برای کودکان محسوب می شود. یک سری محافظ پله مخصوص کودکان طراحی شده است که بر روی پله ها نصب می شود و از دو سمت قابل تنظیم است این دستگاه از پرت شدن کودکان جلوگیری می کند.
 • قفل توالت، یخچال و …: وقتی کودک به مرحله راه رفتن می رسد بسیار کنجکاو است و سعی می کند که بخش های مختلف را تجربه کند. قفل یخچال و همینطور کابینت از دسته لوازم بسیار ضروری در منزل است که سبب می شود از کودک شما در برابر خطرات محافظت شود. این محصول دارای مدل های متنوعی است.
 • محافظ پریز: خطر برق گرفتگی همیشه کودکان را تهدید می کند، بهتر است تا دیر نشده فکری به حال پریزهای منزل خود کنید. استفاده از چسب برای پریز قدیمی شده و کودکان به هیچ عنوان گول چسب را نمی خورند اما محافظ های پریز از لوازم بسیار کارآمد در این زمینه هستند که سبب می شود از نوزاد شما در برابر خطر حفاظت شود.
 • متر قد دیواری: اجازه دهید فرزند شما متوجه رشد قوی خود باشد. مترهای دیواری از دسته محصولات بسیار کارآمد هستند که بر روی دیوار نصب می شود و به این ترتیب فرزند شما به صورت دوره ای متوجه رشد قدی خود خواهد بود. این مترها دارای دو مدل مختلف هستند.
 • میکسر: میکسرهایی که به عنوان غذاساز نیز خطاب می شود از دسته محصولاتی هستند که در سریعترین زمان ممکن می توانند یک غذای آماده و با کیفیت را به شما ارائه دهند. میکسرهای غذاساز به صورت دو بخش متفاوت طراحی شده اند و هر بخش دارای ویژگی های مخصوص به خود است.
 • آبمیوه گیری: آبمیوه گیری های سیار از دسته لوازم بسیار کارآمد به خصوص برای افرادی که در منزل خود نوزاد دارند محسوب می شوند این محصول دارای سری جداشو است و در زمان بسیار کم سبب می شود که بتوانید آبمیوه مناسبی را برای خود و فرزند دلبتان تهیه کنید.
 • ترازو: همیشه وزن نوزاد خود را کنترل کنید، وزن و قد از دسته مسایل بسیار مهم در سنین قبل از ۴ سال است بنابراین ترازو های دو درجه می تواند عدد دقیق تری از وزن نوزاد شما را ارائه دهد. در نظر داشته باشید که این ترازو ها دارای کفی بسیار نرم هستند و فرزند شما بسیار راحت بر روی آن قرار می گیرد.
 • قاب محافظ پستانک: پستانک ها در معرض آلودگی هستند به طوری که بارها از دست می افتد و کثیف می شود، قاب محافظ برای پستانک از دسته مواردی محسوب می شود که به پاکیزگی این محصول بسیار کمک می کند. قاب های عروسکی بسیار زیبایی برای پستانک تولید شده است.
 • چوب لباسی: لباس های نوزاد خود را در چوب لباسی های مخصوص و جداگانه قرار دهید. چه خوب است که از چوب لباسی هایی استفاده کنید که دارای کاور مخصوص هستند و سبب می شود که لباس نوزاد پاکیزگی خود را حفظ کند. چوب لباسی نوزاد در سایز بندی های مختلفی عرضه می شود.
 • دستگاه بخور: به سلامت جسمی خود از سنین کودکی اهمیت دهیم. دستگاه بخور از دسته گزینه های بسیار عالی محسوب می شود که سبب می شود پوست نوزاد طراوت خود را حفظ کند و استفاده از این محصول پیش از خواب بهترین انتخاب برای خوابی راحت محسوب می شود. دستگاه بخور دارای مدل بندی های بسیار متنوعی است.
 • مینی واشر: شما می توانید مینی واشر ها را به صورت کلی خریداری کنید. خرید این محصول به صورت اینترنتی از دسته گزینه های بسیار ارزان و مناسب محسوب می شود. خوشبختانه کیفیت مینی واشر ها روز به روز در حال افزایش است و این موضوع می تواند خرید را مطمئن تر کند.
 • دوربین مانیتور اتاق نوزاد: اگر در منزل خود کار می کنید و در اتاق جداگانه ای هستید به شما پیشنهاد می کنیم که درون اتاق نوزاد خود از مانیتورهای باکیفیت استفاده کنید. به این ترتیب می توانید در بخش های مختلف منزل نوزاد خود را زیر نظر داشته باشید و از سلامت آن مطمئن شوید.

با توجه به لیست سیسمونی بالا، سفارش سیسمونی نوزاد خود را به ما بسپارید و از کامل بودن سیسمونی خود لذت ببرید.

سیسمونی نوزاد

وسایل موردنیاز نوزاد برای بیمارستان:

هر بیمارستانی امکانات مختلفی را فراهم می‌کند که متفاوت است؛ اما به‌ طور کلی برای نوزاد خود باید یک سری وسایل را به همراه داشته باشید. این وسایل شامل: لباس برای نوزاد، پوشک، کریر جهت حمل نوزاد، پتوی نوزاد، دستمال مرطوب، پماد سوختگی، شیشه شیر نوزاد است. وسایلی همچون شیردوش نیز ممکن است لازم شود.

نکات قابل‌ توجه در حین خرید سیسمونی نوزاد

در حین خرید سیسمونی نوزاد باید به یک سری نکات نیز توجه داشته باشید:

 • در حین خرید لباس نوزادی به فصل تولد کودک خود دقت کنید.
 • در هنگام تهیه حوله، جنس‌های نرم و لطیف را انتخاب کنید.
 • در هنگام خرید لباس‌ها به سایز آن دقت کنید.
 • حتماً در حین تهیه و سفارش سیسمونی نوزاد از این لیست استفاده کنید تا چیزی از قلم نیفتد.
 • در تزئین و دکور اتاق نوزاد و تهیه اسباب‌بازی از رنگ‌های جذاب، متنوع و شاد استفاده کنید و فضا را تک‌رنگ تزئین نکنید.

 

معرفی سیسمونی

خرید سیسمونی کودک در زمان‌های گذشته بسیار ساده‌تر از زمان حال بوده است، در زمان‌های گذشته نیازی به خرید بسیاری از کالاهایی که امروزه ضروری است، نبوده و خریدی ساده‌تر در انتظار پدر و مادر نوزاد بوده است اما امروزه به وسایل بیشتری مورد نیاز است. درباره انواع وسایل مورد نیاز باید گفت که وسایل اولیه سیسمونی شامل سرویس خواب نوزاد شده که باید حتماً تهیه شود، همچنین لباس مناسب برای نوزاد و وسایل بهداشتی و کالای مناسب حمام نوزاد نیز جزو ملزومات خرید سیسمونی نوزاد هستند.
از طرفی باید ظروف غذاخوری مناسب نوزاد را نیز تهیه کرده و در سیسمونی قرار دهید. این‌ها وسایل ابتدایی سیسمونی هستند اما باید گفت که وسایل دیگری نیز امروزه مورد نیاز است که برای مثال می‌توان به بوفه، پرده، کاغذ دیواری، تاب برقی و صندلی غذا و شانه و برس اشاره کرد. خرید هریک از این وسایل برای سیسمونی کودک می‌تواند به زیبایی سیسمونی و همچنین راحتی کودک شما بیافزاید.

خرید سیسمونی از فروشگاه لباس کودک

برای تهیه سیسمونی باید از یک فروشگاه معتبر خرید کرد زیرا با خرید سیسمونی از فروشگاه‌های معتبر تضمینی برکیفیت وسایل تهیه شده وجود دارد. از طرفی باید گفت که از آنجایی که تهیه سیسمونی با سلامت کودک ما در ارتباط مستقیم است و باید از بهترین جنس‌ها و متریال های موجود و بهترین برندها هنگام تهیه آن استفاده کرد. هنگامی که از یک فروشگاه معتبر این خرید را انجام می‌دهید می‌توانید از جنس خریداری شده مطمئن بوده و درباره سلامت آن تحقیقات لازم را انجام دهید و بدانید که کودک شما در معرض هیچ گونه مشکل و معضل سلامتی قرار نگرفته و به بهترین شکل از او مراقبت می‌شود پس خرید از یک فروشگاه مطمئن را فراموش نکنید.

 با توجه به این لیست سیسمونی نوزاد و نکات و موارد ذکرشده سفارش سیسمونی نوزاد خود را به ما بدهید و بدون نگرانی و به گرمی از فرزند خود استقبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...