• مدیریت 09127039912
  • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

خرید سیسمونی

نکات مهم در خرید سیسمونی

خرید سیسمونی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. هنگام خرید لباس نوزادی و سایر وسایل مورد نیاز نوزاد باید دقت داشت که جنس خریداری شده باید از درجه کیفی خوبی برخوردار باشد. اگر جنس لباس نوزادی و سایر وسایل و لوازم سیسمونی نوزاد مرغوب نباشد، ممکن است سلامت نوزاد را به خطر بیاندازد. لذا هنگام خرید لوازم سیسمونی باید سعی شود از جاهای معتبر این خرید را انجام داد. وسایل موجود در سیسمونی نوزاد بستگی به سلیقه فردی دارند.

اصول خرید سیسمونی

خرید لوازم سیسمونی دارای اصولی است که در دوران بارداری باید سعی شود با رعایت این اصول خرید مورد نظر را انجام داد. اصلی ترین نکته ای که هنگام خرید باید به آن توجه داشت این است که سیسمونی نوزاد دارای دو بخش است. بخش اول خرید وسایل ضروری و بخش دوم خرید وسایل غیر ضروری است. پس قبل از اینکه خرید صورت گیرد باید با وسایل ضروری و غیر ضروری برای نوزاد آشنایی کامل داشته باشید. ممکن است خیلی از افراد هنگام خریدلوازم سیسمونی از روی جذابیت ظاهری خرید خود را انجام دهنددو دوباره مجبور به تکرار آن خرید شوند.

خرید سیسمونی

وسایل غیر ضروری در سیسمونی نوزاد

در خرید سیسمونی برای نوزاد با خط زدن برخی از لوازم غیر ضروری می توان از صرف هزینه های بالا جلوگیری به عمل آورد. لذا هنگام خرید به جای توجه به سیسمونی دیگران باید به نیازهای خود توجه داشت. ‌مثلا یکی از وسایل غیر ضروری در خرید لوازم سیسمونی چراغ خواب برای نوزاد می باشد. چون نوزادان کمتر از ۲ سال مفهوم ترس را درک نمی کنند، خرید چراغ خواب برای نوزاد غیر ضروری می باشد. حتی ممکن است چراغ خواب تأثیر بدی روی بینایی نوزاد داشته باشد.

خرید سیسمونی

وسایل ضروری در سیسمونی نوزاد

وسایل ضروری برای خرید لوازم سیسمونی در گروه های مختلفی تقسیم می شوند.

وسایل لازم برای اتاق خواب کودک: تخت یکی از وسایلی است که اهمیت زیادی برای نوزاد دارد و هنگام خرید آن باید به نکات مختلفی دقت شود. خرید تخت های که قابلیت تنظیم با رشد سنی بچه دارند، مناسب تر می باشد. داشتن نرده های محافط در تخت کودک بسیار مهم می باشد. همچنین داشتن کشو در کنار تخت می تواند کمک زیادی برای مادر باشد.

پشه بند، کمد و پتو از دیگر وسایلی هستند که باید برای اتاق خواب کودک تهیه کرد.

لباس نوزاد: لباس زیر نوزادی ، شلوار، سرهمی، جوراب، کلاه، پوشک، لباس مهمانی و پیش بند از جمله لباس های ضروری برای نوزاد می باشد. که از هر کدام چندین دست باید خریداری شود . در ضمن تا حد امکان جنس آن ها باید نخی و یا نخ پنبه ای باشد تا پوست لطیف نوزاد آسیب نبیند.

وسایل حمام نوزاد: خرید یک وان کوچک برای شت و شوی نوزاد در سیسمونی او از اهمیت زیادی برخوردار است. لیف، حوله، شامپو و صابون از دیگر وسایل ضروزی برای شت و شوی نوزاد هستند.که تمامی این ها باید مخصوص خود نوزاد باشند زیرا شوینده های نوزاد از درصد شیمیایی پایینی برخوردار هستند.

وسایل تغذیه نوزاد: شیشه شیر، شیشه شوی، سرویس ظرف و پستانک از جمله لوازم مهم برای تغذیه نوزاد هستند.

وسایل حمل و نقل نوزاد: یمی از وسایل مهمی که هنگام خرید لوازم سیسمونی باید برای نوزاد تهیه کرد، کالسکه می باشد. این وسیله هنگام بیرون بردن نوزاد کاربرد بسیار دارد. خرید سبد برای افرادی که سوار وسایل حمل و نقل عمومی می شوند، کاربرد دارد. یکی دیگر از وسایلی که برای حمل و نقل نوزاد استفاده می شود، آغوشی است. این وسیله تا قبل از سنگین شدن کودک کاربرد فراوان دارد. با کمک آغوشی کودک بوی پدر و مادر را حس کرده و این موضوع سبب احساس امنیت برای نوزاد می شود.

از وسایل بسیار جذابی که برای خربد سیسمونی کودک می توان انتخاب کرد، اسباب بازی می باشد. رنگ های شاد اسباب بازی برای دکوراسیون اتاق کودک مناسب می باشند. با ید دقت داشت که اسباب بازی ها مناسب سن نوزاد باشد تا با بازی با آنها آسیبی متوجه وی نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...