• مدیریت 09127039912
  • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

انتخاب لباس نوزاد

باید ها و نباید ها هنگام خرید لباس نوزاد

تولد بچه ها برای پدران و مادران شیرین ترین اتفاق زندگی شان است و تمام سعیشان این است که از فرزندشان به خوبی مراقبت کنند، حتی برای انتخاب لباس نوزاد هنگام خرید سیسمونی مناسب وسواس بخرج می دهند. بایستی لباس را سازگار با شرایط فرزندشان تهیه نمایند. نکات دیگری نیز دربارهٔ خرید لباس نوزادی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

نکات مهم در انتخاب  لباس نوزاد:

یکی از مهم ترین چیز هایی که در هنگام انتخاب لباس نوزاد بایستی به آن دقت کرد، خرید لباس نوزاد مناسب می باشد که نباید دارای جنس پلاستیکی باشد و توجه کرد که نوزاد در هنگام پوشیدن لباس نسبت به آن حساسیت نشان ندهد. لباس ها ی نوزاد را بایستی متناسب با فصل نیز انتخاب نمود تا در آن احساس راحتی کند. طراحی ها و رنگ بندی های لباس نوزاد تان را تا جایی که می توانید براساس جنسیت کودکتان انتخاب نمایید.

لباس زیر نوزادی نیز بایستی دارای سایز استانداردی باشد که فرزندتان را اذیت نکند. برخی پدر و مادرها دوست دارند لباس نوزادشان سفارشی آماده شود که می توانند با هماهنگی های انجام شده با تولیدی های فعال در این عرصه، لباس نوزاد مناسب برای فرزندشان را سفارش دهند. اکثر پدر و مادر ها دغدغه یشان پیدا کردن لباس های از جنس پنبه و آلی از مواد و الیاف مصنوعی است که با کمی حوصله و جستجو کردن می توانند لباس نوزاد مناسب و ایده آل را برای فرزند شان انتخاب کنند.

انتخاب لباس نوزاد

بد ترین موارد در تولید لباس نوزاد:

رنگ های شیمیایی که در رنگ لباس نوزاد ها به کار می رود یکی از بزرگ ترین معضل هایی است که تولید کنندگان لباس با آن رو به رو هستند، چرا که آن ها تمام سعی شان را می کنند تا جنس لباس نوزاد را از مرغوب ترین جنس ها انتخاب کنند و در نهایت نیز بایستی از مواد و رنگ های شیمیایی در طراحی لباس استفاده ننمایند. این موارد از نکات کلیدی است که در انتخاب لباس نوزاد به خانواده ها کمک می کند.

اخیراً مطالعاتی در این خصوص انجام شده است که با تحقیقاتی که بر روی رنگ های طبیعی صورت گرفته تولید کنندگان نیز برای به کار بردن این رنگ های طبیعی در تولید لباس نوزاد مناسب امیدوار شده اند. محدودیت هایی نیز در هنگام برچسب زنی و مارک دار کردن لباس نوزادان توسط تولیدی ها وجود دارد که بایستی دقت داشته باشند تا این برچسب ها به نحوی نباشد که به نوزادان آسیبی برساند، هر چند که باز هم تأکید پدر و مادر ها در هنگام خرید و انتخاب لباس نوزاد مناسب است ولی به موارد جزئی تر که شاید خطرناک تر نیز باشد توجه نمی کنند.

جنس لباس نوزاد مناسب و لباس زیر نوزادی با مواد شیمیایی مختلف صیقل داده می شود تا در برابر اینکه چروک نشود مقاوم باشد و باز هم این مسئله می تواند در بروز حساسیت های مختلف در نوزادان تأثیر گذار باشد. اگر در هنگام خرید لباس نوزادی با بوی عجیبی از آن مواجه شدید بدانید که در جنس لباس نوزاد درصد زیادی مواد شیمیایی به کار رفته است، پس تا جایی که می توانید جنس لباس نوزاد را پنبه ایی و یا کتان انتخاب کنید که درصد این مواد در تولید آن ها بسیار ناچیز است.

خرید و انتخاب لباس نوزاد ارزان:

تولیدی ها زمانی که از جنس لباس نوازد که تولید می کنند مطمئن باشند، یقیناً قیمت مناسبی را نیز برای عرضهٔ آن ها در بازار انتخاب می نمایند به نحوی که نه زیاد گران و نه زیاد ارزان باشد. مبنای قیمتی که اعلام می گردد توسط کارشناسان خرید و فروش تعیین می شود اما این قیمت به رغم دست به دست شدن و وجود واسط های زیاد در بازار دستخوش تغییراتی می گردد که انتخاب لباس نوزاد براساس قیمت را برای خانواده ها سخت تر می کند.

اگر می خواهید که بهترین جنس لباس نوزاد و مخصوصا لباس زیر را با کیفیتی بالا خریداری کرده باشید بهتر است با نمایندگی های برند های تولیدی در ارتباط باشید، می توانید از طریق سفارش از راه دور نیز مرغوب ترین و بهترین انتخاب لباس نوزاد را برای فرزندتان داشته باشید که در این روش به علت بی واسطه بودن خرید و فروش، لباس نوزاد مناسب با قیمت پایین تری به مشتریان عرضه می شود.

تولیدی های لباس داخلی در طی سال های اخیر با بهبود کیفیتی که در حوزهٔ خط تولید و جنس لباس نوزاد مناسب هایشان داشته اند، توانسته اند با قیمتی مقرون به صرفه یکی از بهترین و متناسب ترین اجناس را وارد بازار نمایند، پس در انتخاب و خرید لباس زیر نوزادی می توانید برندهای داخلی را نیز مد نظر داشته باشید. انتخاب لباس نوزاد برای خانواده های دقیق و حساس بسیار مهم است و همیشه به دنبال بهترین ها هستند.

انتخاب لباس نوزاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...