• مدیریت 09127039912
  • ایمیل info@danaloo.com

سبد خرید

شستشوی لباس نوزاد

چگونه لباس نوزاد خود را حرفه ای بشوریم

شستشوی لباس نوزاد به صورت حرفه ای

نوزاد شما دارای پوست بسیار حساسی بوده و زمان زیادی نیاز است تا با محیط بیرون از منزل ارتباط بگیرد. شستشوی لباس نوزاد یکی از مسائل بسیار مهم بوده که جای بحث دارد. لباس نوزاد می‌بایست عاری از هرگونه آلودگی باشد. در متن زیر در ابتدا به علت ضرورت شستشوی لباس نوزاد اشاره نموده و سپس مراحل شستشوی لباس نوزاد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

چرا شستشوی لباس نوزاد مهم است؟

شاید با خود بگویید نوزاد هم مانند سایر انسان‌ها بوده و روال شستشوی معمولی برای لباس او کفایت می‌کند. این موضوع را فراموش کنید، یک نوزاد دارای پوستی بسیار حساس بوده و تنها آلودگی سبب حساسیت او نمی‌شود، گاه یک ماده شیمیایی و یا یک ماده معطر نیز در بروز مشکلات پوستی برای فرزند شما دخالت دارد. در شستن لباس نوزاد می‌بایست اصول اولیه را رعایت نمایید. موضوع بسیار مهم که توسط پزشکان مورد بحث قرار گرفته است شستشوی لباس نوزاد قبل از استفاده و به محض خرید می‌باشد. یک لباس نو لزوماً تمیز نیست! دقت نمایید که به محض خرید لباس نوزاد آن را شستشو نموده و به بهانه نو بودن لباس، در انجام این کار سهل‌انگاری ننمایید.

شستشوی لباس نوزاد

روش صحیح شستشوی لباس نوزاد

قصد داریم شما را با نکات طلایی در خصوص شستشوی لباس نوزاد آشنا سازیم. در گام اول می‌بایست لباس نوزاد را با آب سرد بشورید. استفاده از آبگرم در ابتدای کار اشتباه است. برای این کار بهتر است در ابتدا لباس را در آب بخیسانید، این کار در صورتی که حجم لباس کم باشد ۱۵ دقیقه زمان می‌برد. در این روش لباس نوزاد شما از هرگونه لک که در اثر خوردن شیر ایجاد شده است برطرف خواهد شد. در صورتی که اثرات لک بر روی لباس نوزاد دیده می‌شود می‌توانید از فرچه‌های نرم که با عنوان فرچه شستشوی لباس نوزاد در بازار عرضه می‌شود استفاده نمایید.

از صابون ملایم برای شستشو استفاده کنید. به کمک صابون و فرچه شستشوی لباس نوزاد از دست لک‌ها رهایی خواهید یافت. استفاده از شوینده‌های معطر با قدرتمند را فراموش کنید این شوینده‌ها در نهایت سبب بروز حساسیت بر روی بدن نوزاد شما خواهد شد. بهترین مواد جهت شستشوی لباس نوزاد استفاده از شوینده‌های بدون رنگ و اسانس می‌باشد. در آبکشی پس از شستن لباس نوزاد دقت نمایید، به یکبار آبکشی قانع نباشید شما می‌بایست مطمئن شوید که مواد شوینده از لباس به طور کامل پاک شده است. اگر لباس نوزاد شما رنگی است، احتمال رنگ دهی لباس وجود دارد بنابراین شستن لباس را دوباره ادامه دهید. زمان کافی برای خشک شدن لباس لحاظ نمایید.

شستشوی لباس نوزاد

معرفی لباس بدون حساسیت نوزاد

بر طبق بررسی‌های انجام شده در خصوص شستن لباس نوزاد دریافتیم که به زمان زیادی برای شستشوی لباس نوزاد نیاز خواهیم داشت. این موضوع برای مادران شاغل کمی دشوار و نگران‌کننده است. با ورود لباس بدون حساسیت نوزاد از این مشکلات رهایی خواهید یافت. الیاف استفاده شده در این لباس به صورتی است که با بدن لطیف نوزاد شما سازگار بوده و در هنگام شستشو هیچ‌گونه موادی را به خود جذب نخواهد نمود. شما می‌توانید لباس بدون حساسیت نوزاد را در ماشین لباسشویی بیندازید و نگرانی در خصوص وجود آلودگی در این لباس‌ها نداشته باشید.

خوشبختانه ما توانستیم این محصول را در سایت خود با قیمتی بسیار مناسب عرضه نماییم. تنوع طرح و رنگ این لباس با سلیقه شما سازگار بوده و طرح‌های مطرح شده در این لباس روزبه‌روز افزایش می‌یابد. ست کامل لباس بدون حساسیت کودک یکی از روش‌های خرید ارزان این محصول می‌باشد. به والدین عزیز توصیه می کنیم بعد خرید سیسمونی و لباس نوزاد حتما آنها شستشو دهید.

شستشوی لباس نوزاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...